top of page

מטופלים ממליצים

תבור המלצה

תבור אוליביר

לאילנה התזונאית הגעתי במצב בריאותי לא פשוט בעקבות ניתוח מעקף קיבה שהסתבך. זמן רב לאחר הניתוח עוד התקשיתי לאכול את רוב סוגי המזונות ולעכל ולספוג מזון, ויטמינים ותרופות שהיו נחוצות לי. אילנה לקחה אותי בשתי ידיים ובגישתה הייחודית שיפרה פלאים את מצבי – ברגישות, הקשבה והבנה משולבות עם גישה לא מתפשרת למען המטרה, בחשיבה מחוץ לקופסה, במציאת פתרונות יצירתיים למצבי המורכב ובתמיכה ועידוד אין סופיים, אילנה הצליחה לתת לי כלים וכוח להתמודד ולטפל במצב שהרגשתי מיואשת לגביו. 

תודה אילנה!

יפה, בת 39

אילנה אישה מדהימה מעבר לכך שהיא סופר מקצועית!
6 מפגשים עמה עברו בצורה נעימה וכיפית. אילנה קשובה... מעניינת... העבירה את המפגשים בצורה הכי כיפית... עם סבלנות רבה והמון חיוך!
אין ספק שאילנה הבחירה הטובה שלי!
ממליצה עלייך בחום אילנוש!
סיימנו מפגש אחרון היום ואני כבר מתגעגעת!

אינאס, בת 37

אילנה היקרה תודה על הליווי שלך, על התמיכה ועל שיטת הלימוד לשינוי הרגלי האכילה... כל מפגש אצלך היה תענוג וחיכיתי למפגש הבא לפני שהסתיים המפגש. אני ממליצה עלייך בחום, את לא רק דיאטנית, את מקסימה וקוסמת.

שייקה, בן 36

למי שרוצה להגיע למצב של 100% ירידה במשקל מומלץ מאוד להיפגש עם אילנה
אין פחות ממאה אחוז.
אשת מקצוע מהשורה הראשונה.
ממליץ בחום.

שחר, בן 40

אני זכיתי להכיר את אילנה.
אילנה מלמדת דרך חיים לטווח ארוך. 
ההקשבה שלה וההבנה שלה זה דבר שלא מובן מאליו.
בזכותך אני לומד מהו אורך חיים בריא. 
תודה על הכל.
ומי שלא מגיע אליה מפסיד.

גלית, בת 53

אילנה היא אשת מקצוע מעולה, הליווי שהיא מעניקה לאחר ניתוח בריאטרי נותן לך הרגשה שאתה בידיים הטובות ביותר ונותן לך ביטחון בכך שתשיג את המטרה. אילנה מקרינה אמפתיה, אכפתיות ויחס אישי. מומלץ!!

שרונה, בת 42

אני ממליצה בחום על אילנה דיאטנית מקצועית ונעימה... אילנה דיאטנית בריאטרית שליוותה אותי לפני הניתוח המיועד... ונתנה לי הדרכה מדויקת וקיבלתי ממנה המון כלים ואת החשיבות שיש בניתוח... מה שכן כל פגישה הצלחתי ללמוד הרבה וליישם כמובן וזה באמת וואוו אני מרוצה.
תודה רבה אילנה

בר, בת 28

הגעתי לאילנה דרך חברה, קיבלתי שירות מדהים, מענה והכי חשוב יחס חם והסברים חיוניים.
בוועדה של מכבי מאוד מעריכים אותה כדיאטנית בריאטרית.
והיום סוף כל סוף קיבלתי אישור.
תודה.

 

דוד, בן 34
מאוד רציתי לקבל את ההזדמנות להודות לך באופן פרטני על זה שהענקת לי חיים חדשים, מספיק שתיכנסי לדקה לקיר שלי בפייסבוק כדי להבין את גודל השינוי, תודה על הכל.

 

ברק, בן 33

אילנה המון המון תודה על הסדר והמשמעת שלימדת אותי להכניס לעצמי לחיים. תודה שלימדת אותי לכבד את עצמי ואת הגוף שלי, ממש שינית לי את החיים.

 

ניסים, בן 49

את ברורה, נותנת טיפים לעניין, עדין לא תופס עד כמה קל לעשות את מה שלא הצלחתי במשך הרבה שנים. תודה לא רק ממני, אלא גם מאשתי והילדים שקיבלו אבא חדש.

 

רינה, בת 61

אילנה את מקסימה. את לימדת אותי את כל תהליך האכילה מחדש ואת נותנת לי מוטיבציה להמשיך לשמור גם אחרי שלוש שנים מהניתוח כשבאמת לא קל להתמיד. את מרגיעה, אני מקשיבה ועושה כל מה שאת אומרת, סומכת עליך בעיניים עצומות משום שראיתי שהשיטה שלך עובדת. את מובילה אותי גם במצבים של חושך ומאירה את המשך הדרך.

 

אינה, בת 42

אילנה את מספר אחת. היו לי כל כך הרבה כישלונות עד שהגעתי אליך, שבאמת לא האמנתי שאצליח להוריד משקל וגם לשמור עליו (כבר שנתיים וחצי!). תודה על האמון, התמיכה וההכוונה.

bottom of page